Kursy wideo

Poniżej znajdziesz kursy, które przeszedłem osobiście i w mojej opinii są warte polecenia.

Zanim odkryłem Strefę Kursów miałem za sobą nieudany zakup kursu od indywidualnego autora. Człowiekowi zupełnie brakowało daru przekazywania wiedzy. Pojedynczy film trwał nawet godzinę. Wszystko pokazywane było w pośpiechu Był to raczej popis własnych umiejętności zamiast kurs dla nowicjuszy. Jako osoba początkująca zupełnie nie nadążałem za tokiem myślenia, tempem wprowadzanego kodu i zmian. A bardzo chciałem robić wszystko równolegle za lektorem.

Później trafiłem na platformę edukacyjną Strefa Kursów. Bez przekonania i konkretnych oczekiwań kupiłem pierwszy kurs. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to Wow – właśnie tego szukałem. Byłem zaskoczony funkcjonalnością serwisu  jak i pedagogicznym talentem lektora.

Wszystkie kursy podzielone są na lekkostrawne krótkie lekcje. Każdy moduł kursu kończy mini test dla sprawdzenia zdobytej wiedzy. Test możesz powtarzać wielokrotnie. Po obejrzeniu wszystkich filmów i przejściu mini testów zostanie wygenerowany dla Ciebie indywidualny certyfikat ukończenia kursu. Niestety nikt o nie pyta o takie certyfikaty w ogłoszeniach o pracę. Ale o praktyczne umiejętności jakie zdobyłeś z kursami jak najbardziej!

W Strefie Kursów każdy kurs zawiera nawet wprowadzenie jak korzystać z plików dołączonych do kursu. Pliki są w zależności od kursu zgrupowane są nawet w foldery odpowiadające poszczególnym krokom. Pliki instalacyjne, pluginy, przykładowa treść. Wszystko otrzymujesz w materiałach do pobrania. Jakość kursów i przygotowanie merytoryczne mocno mnie zaskoczyła. Wszystko jest dokładnie i zrozumiale wyjaśniane.

Jeśli jakiś film w kursie wydaje Ci się szczególnie ważny możesz oznaczyć go gwiazdką jako ulubiony. Możesz też dodawać notatki do oglądanych lekcji. Filmy ładują się błyskawicznie, a każdy film możesz pobrać na dysk. Zamawiając kurs możesz bezpłatnie dodać do niego płytę DVD z lekcjami. Ponosisz tylko koszt wysyłki pocztą. Za zakup każdego kursu otrzymasz punkty, które możesz wymienić na kursy z oferty.

Zobaczyć od początku jak powstaje strona internetowa, projekt w Photoshop, jak praktycznie stosuje się rozwiązania były dla mnie na początku mojej drogi bezcenne.

Mam nadzieję, że również podzielisz moją opinię i mój entuzjazm.

Kursy z których się uczyłem zostały zaktualizowane…

Tworzenie profesjonalnych stron z WordPress

Tworzenie profesjonalnych stron z WordPress

Czego się nauczysz z tym kursem?

Z tym szkoleniem nauczysz się tworzyć kompletne, profesjonalne strony w WordPress. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci szybko przygotować gotową do wdrożenia witrynę dla siebie lub dla swoich klientów.

WordPress – łatwe tworzenie responsywnych szablonów

WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów

Czego się nauczysz z kursem?

Z kursem nauczysz się krok po kroku tworzyć nowoczesne, responsywne szablony do WordPressa. Razem z autorem wykonasz kompletny projekt oparty na łatwych do opanowania i jednocześnie bardzo wszechstronnych bibliotekach oraz frameworkach.