Jeśli chcesz mieć atrakcyjny szablon na blog lub stronę firmową. To mogę Ci polecić szablony od Elegant Themes. Używam tych szablonów już od kilku lat. Uwierz mi, że przeszły one niesamowitą metamorfozę.

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z blogiem i WordPress-em moim największym problemem był brak wiedzy technicznej. Każda drobna zmiana wyglądu strony wymagała ode mnie znajomości kodu HTML i CSS.

Edycja strony na żywo

Wyśrodkowanie tekstu, wstawienie zdjęcia czy hiperłącza było naprawdę czasochłonne. Nie używałem jeszcze wtedy edytorów kodu, które kolorują składnię. Efekt tył taki, że chwila nieuwagi i mój kod nie działał z powodu opuszczenie średnika lub nawiasu.

Wtedy zetknąłem się szablonami ElegantThemes. Zauroczyły mnie wyjątkową estetyką i elegancją. Z czasem zaczął być rozwijany sztandarowy szablon Divi wraz z graficznym kreatorem stron. Zupełnie bez znajomości kodowania możesz wypełnić stronę treścią i zdjęciami

W łatwy i szybki sposób stworzysz wygląd strony

Tak jak tworzysz dokument w edytorze tekstu takim jak Word czy OpenOffice. Dodatkowo ostatnio doszła nowość. Gotowe szablony dla różnych zastosowań. Na obecną chwilę jest ich 88 od szablonów dla elektryka i hydraulika, przez szablony dla sklepów, restauracji i freelancerów. Wszystkie pięknie ostylowane z pasującymi zdjęciami. Wystarczy załadować i uzupełnić o własną treść.

Biblioteka szablonów divi

Elementy strony można odpowiednio dostosować aby dobrze wyświetlały się na małych i dużych urządzeniach. Dzięki temu Twoja strona będzie w pełni responsywna. Doskonale będzie się prezentować zarówno na ekranie smartfona, tabletu jaki dużym monitorze.

Dostowowanie strony do urządzeń mobilnych

Jak co roku z okazji Black Friday Elegant Themes przygotował wielką niespodziankę. Jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma zupełnie nowy iMac Pro o wartości ponad 5000 USD. Dzięki niesamowitemu procesorowi, ogromnej ilości pamięci RAM i pięknemu wyświetlaczowi 5k Retina, jest to idealna maszyna do projektowania stron.

Black Friday 2018 Elegant Themes

Wystarczy na stronie promocji wykonać kilka prostych akcji:

  • zapisać się na newsletter,
  • zaprosić przyjaciół do akcji,
  • zacząć śledzić na Tweeter i napisać tweeta,
  • zasubskrybować kanał na YouTube i dodać komentarz
  • dodać wpis na LinkedIn,
  • napisać wpis o akcji na blogu,
  • codziennie odwiedzać stronę promocji.

Za każdą akcję otrzymujemy jeden los, który bierze udział w losowaniu tej wspaniałej nagrody!

Każdego roku jest tylko jeden okres, w którym można kupić szablony z największym rabat w ciągu całego roku, a jest to czarny piątek. To absolutnie najlepsza pora roku na wykupienie członkostwa w Elegant Themes lub upgrade członkostwa do Lifetime. Jeśli planujesz zakup, będzie to najlepsza okazja roku! Dodatkowo do każdego zakupu lub upgrade abonamentu na Black Friday 2018 są ciekawe prezenty sprawdź je sam. Wartość prezentów w tym roku to około 500 000 $.

Divi WordPress Theme