Divi 4.0 będzie największą aktualizacją motywu Divi od lat

Premiera Divi 4.0 nastąpi 17 października. To już wkrótce! W trakcie oczekiwania można wziąć udział w zabawie. Możesz dołączyć w  dowolnym momencie od teraz do 17 października i spróbować wygrać MacBooka Pro. Udział w zabawie jest całkowicie darmowy, a każda aktywność to jedna szansa więcej na MacBookPro!

Wygraj MacBooka Pro!

Z okazji premiery kreatora Divi 4.0

Jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma zupełnie nowego 15-calowego MacBooka Pro.Dzięki niezwykle szybkiemu procesorowi, tonom pamięci RAM i oszałamiającemu wyświetlaczowi Retina, jest to najlepsza maszyna do projektowania stron internetowych!

 

Jak wygrać MacBooka Pro???

 

Wejdź na stronę Elegant Themes The Divi 4.0 Countdown i zarejestruj się w zabawie.

Następnie wykonaj kilka prostych dowolnych akcji. Za każdą akcję otrzymujemy jeden los, który bierze udział w losowaniu MacBook Pro:

  • zapisz się na newsletter,
  • dodaj datę premiery do kalendarza
  • zaproś przyjaciół do zabawy (max. 20 osób),
  • zacznij śledzić Elegant Themes na Tweeter i napisz tweeta,
  • udostępnij wpis na LinkedIn,
  • napisz wpis o premierze kreatora na własnym blogu,
  • codziennie odwiedzaj stronę promocji.

Więcej niż kreator stron

 

Obecnie Divi Builder ogranicza się do budowania zawartości strony, ale wersja 4.0 ma to zmienić. Autorzy zapowiadają, że w nowej wersji będzie można dostosować każdą część swojej witryny!

Niestandardowe nagłówki i stopki

 

Dzięki nowemu kreatorowi stron będzie można tworzyć całkowicie niestandardowe nagłówki i stopki za pomocą Divi Buildera i korzystać ze wszystkich niesamowitych modułów i opcji dostosowywania. Daje to nieskończone możliwości.

Szablony postów w całej witrynie

 

Chcesz kontrolować strukturę bloga lub stron produktów w całej witrynie? Zamiast edytować każdy post, Konstruktor motywów pozwoli ci tworzyć szablony postów dla całej witryny. Edytuj je raz i dostosuj wygląd każdego postu na swojej stronie jednocześnie!

Możliwości dostosowywania wyglądu ograniczone tylko Twoją wyobraźnią.

Dzięki nowemu kreatorowi stron będzie można dostosować wszystko: nagłówki, stopki, szablony postów, szablony produktów, strony kategorii, strony sklepu, 404 strony i więcej. 

Twórz unikalne projekty dla każdej części witryny za pomocą logiki warunkowej i rób to wszystko z super eleganckiego interfejsu Theme Builder.